Informacje prasowe naszych Klientów
17 500 uczestników, 139 tysięcy kilometrów. Runmageddon podsumowuje sezon 2015
Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody podsumowuje 2015 rok. W ubiegłym roku odbyło się 13 imprez, w których wzięło udział ponad 17 500 uczestników. Do mety dotarło 89,9% wszystkich startujących. Razem przebiegli 139 tysięcy kilometrów. To dość, aby 3,5 razy okrążyć Ziemię po równiku – z przeszkodami rzecz jasna! Organizatorzy na trasach wszystkich edycji zbudowali prawie 1000 przeszkód. Do oznaczenia tras zużyli ponad 400 kilometrów taśmy. W 2016 roku odbędzie się co najmniej 15 imprez, Runmageddon ruszy również na podbój Europy. Na eventy organizowane w pierwszym półroczu 2016 roku zapisało się już 6 500 osób, a organizatorzy szacują, że liczba startujących w całym roku przekroczy 30 000.
Runmageddon
2016-01-12, 11:14
Runmageddon wspiera i pomaga
Runmageddon to największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych i jedna z niewielu imprez sportowych, która podczas biegów w całym kraju od początku konsekwentnie prowadzi program charytatywny. Zaproszenie do udziału w nim przyjęli m.in. Bogdan Wenta, Paweł Czapiewski, Dariusz Michalczewski i Ilona Felicjańska i w ten sposób pomagali zbierać środki dla potrzebujących. Od kwietnia ubiegłego roku Runmageddon przekazał na konta organizacji charytatywnych ponad 30 tysięcy złotych.
Runmageddon
2015-12-30, 13:39
SMS-y wysyłamy już od 23 lat. Krótka wiadomość tekstowa obchodzi jutro swoje urodziny!
3 grudnia miną 23 lata od chwili wysłania pierwszego SMS-a. Przez ten czas krótkie wiadomości tekstowe zyskały ogromną popularność na całym świecie ustanawiając standard w mobilnej komunikacji tekstowej. Mimo, że w ostatnich latach coraz częściej rolę SMS-ów w komunikacji między użytkownikami smartfonów przejmują aplikacje mobilne to wiadomości tekstowe wciąż trzymają się mocno. Według najnowszego raportów Urzędu Komunikacji Elektronicznej Polacy wysyłają ich prawie 52 mld! SMS-y świetnie sprawdzają się m.in. marketingu, komunikacji kryzysowej oraz jako narzędzie do autoryzacji operacji finansowych.
Infobip
2015-12-02, 12:05
SMS-y rozpalą gorączkę świątecznych zakupów
Nadchodzi czas świątecznego szaleństwa zakupowego, podczas którego sklepy zanotują rekordowe obroty. Według raportu firmy Deloitte 43% Polaków planuje świąteczne zakupy w pierwszej połowie grudnia. Tradycyjnie okres przedświąteczny oznacza zwiększony ruch SMS-ów. Firma Infobip specjalizująca się w komunikacji mobilnej przewiduje, że klienci roześlą w grudniu o co najmniej 50% w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.
Infobip
2015-11-30, 12:21
SMS przyciągnie kibiców na stadiony piłkarskiej Ekstraklasy?
„Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ” – takie powiedzenie doskonale znają w działach marketingu klubów piłkarskiej Ekstraklasy. Po turnieju EURO 2012 wiele z nich rozgrywa swoje mecze na wielkich stadionach, na których ciężko jest teraz osiągnąć zadowalającą frekwencję. Mimo podejmowania działań promocyjnych, czasem naprawdę pomysłowych akcji marketingowych, większość klubów wciąż boryka się z problemem pustych trybun. Drastycznymi przykładami są tutaj zespoły Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław, które występują na największych stadionach w Polsce. W tym sezonie gdański obiekt zapełnia się jedynie w 25%, a wrocławska arena w 19%. Oznacza to, że na tych stadionach często wolnych jest nawet 30 tysięcy miejsc! Szansą na przyciągnięcie fanów na mecze byłoby wdrożenie m.in. komunikacji SMS, która pozwala klubom dotrzeć ze spersonalizowanym przekazem do szerokich grup odbiorców.
Infobip
2015-11-17, 17:31
Runmageddon Games w Giżycku, czyli Sobierajscy show!
Trzej bracia Sobierajscy – Wojtek, Julian i Marian zdominowali finałowe zawody Runmageddon Games, które odbyły się 14 listopada w malowniczym porcie Ekomarina Giżycku na Mazurach. Świetnie radzili sobie krótkim, ale niezwykle wymagającym 200 metrowym torze z 15 przeszkodami. Oprócz nich w imprezie wzięło udział ponad 80 zawodników. Do ćwierćfinału imprezy bracia Sobierajscy dotarli w komplecie, w półfinale Wojtek i Marian wpadli na siebie i ostatecznie w finale A wystąpił ten pierwszy. W finałowej rozgrywce faworyt imprezy Wojciech Sobierajski nie dał szans Bogusławowi Kłaptoczowi i wygrał pierwszy w historii Runmageddonu finał zawodów w formule Games. W rywalizacji kobiet najlepsza była Małgorzata Szaruga.
Runmageddon
2015-11-17, 10:00
Ekomarina w Giżycku areną Finałów Runmageddon Games
14 listopada w Giżycku na Mazurach odbędzie się Finał Runmageddon Games. Na krótkim, 200 metrowym torze z 15 przeszkodami usytuowanym w malowniczym porcie Ekomarina, 100 najtwardszych z twardych zawodników rywalizować będzie o zwycięstwo i pulę nagród o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Finałowe zawody to gratka dla fanów crossfitu i sportów walki. Zwycięzcą będzie musiał wykazać się zwinnością, siłą i doskonałą kondycją.
Runmageddon
2015-11-13, 12:13
Marcin Papiński: Rynek usług SMS w Polsce wciąż się rozwija
O kierunkach, w jakich rozwija się branża komunikacji mobilnej w Polsce oraz perspektywach, jakie stoją przed SMS-ami rozmawiamy z Marcinem Papińskim, dyrektorem ds. rozwoju w firmie Infobip.
Infobip
2015-11-09, 10:26
Siła i charakter, czyli Runmageddon w Poznaniu. Nowy sezon rozpoczęty!
W sobotę, 7 listopada na terenach Hipodromu Wola w Poznaniu odbyły się zawody Runmageddon Rekrut, w których wzięło udział prawie 1400 fanów ekstremalnego biegania przez przeszkody. Pierwsza poznańska edycja zainaugurowała nowy sezon 2015/2016 w cyklu biegów Runmageddon. Z 6 kilometrową trasą oraz ponad 30 wymagającymi przeszkodami zmierzyli się m.in. aktorka Paulina Holtz oraz lekkoatleta Paweł Czapiewski. Z trasą najszybciej poradził sobie Bogusław Homa z Czechowic-Dziedzic, który do mety dotarł w czasie 00:44:11. Wśród kobiet z czasem 00:52:47 zwyciężyła Magdalena Szulc z Warszawy.
Runmageddon
2015-11-09, 09:04
Już w sobotę pierwszy Runmageddon w Poznaniu!
7 listopada na terenach Hipodromu Wola po raz pierwszy w Wielkopolsce odbędzie się ekstremalny bieg przez przeszkody z cyklu Runmageddon. Na liście startowej znajdują się nazwiska już prawie 1500 osób, a fani biegów przeszkodowych przyjadą do Poznania z całej Polski. Uczestnicy będą zmagać się z 6 kilometrową trasą, na której organizatorzy przygotują ponad 30 wymagających przeszkód. Start w poznańskim Runmageddonie Rekrut zapowiedzieli już m.in. aktorka Paulina Holtz oraz lekkoatleta Paweł Czapiewski, brązowy medalista Mistrzostw Świata w biegu na 800 m z Edmonton.
Runmageddon
2015-11-05, 11:01
Konferencja .NET DeveloperDays 2015 zgromadziła tłumy programistów
W dniach 19-20 października warszawskie EXPO XXI przeżyło oblężenie. Niemal 500 programistów wzięło udział w konferencji .NET DeveloperDays, największym w Polsce wydarzeniu poświęconym technologii .NET. Specjalnym gościem konferencji był Scott Hanselman z centrali Microsoft w Redmond.
DeveloperDays
2015-11-03, 16:41
Paulina Holtz: Będę dumna, jeśli przetrwam Runmageddon
Paulina Holtz, aktorka teatralna i filmowa. Ogromną popularność przyniosła jej rola Agnieszki Lubicz w telenoweli „Klan”. Na stałe związana z Teatrem Powszechnym. Z Pauliną rozmawiamy o bieganiu, weganizmie i jej fascynacji jogą, a także o udziale w Runmageddonie, który już 7 listopada odbędzie się na poznańskim Hipodromie Wola.
Runmageddon
2015-11-03, 10:55
Chwała Twardzielom, czyli Runmageddon na gliwickich hałdach
W miniony weekend na hałdach kopalni KWK Sośnica w Gliwicach odbyły się ostatnie dwie edycje z cyklu Runmageddon w sezonie 2015. W sobotę ponad 1500 uczestników walczyło na trasie zawodów w formule Rekrut, a w niedzielę blisko 500 zawodników, którzy w sezonie ukończyli co najmniej 2 imprezy wzięło udział w Wielkim Finale Ligi Runmageddonu. Na wszystkich czekał bardzo ciekawy i wymagający tor przeszkód, którego ukończenie dla każdego z uczestników stanowiło nie lada wyzwanie! Kolejny sezon Runmageddonu wystartuje już 7 listopada na Hipodromie Wola w Poznaniu.
Runmageddon
2015-10-26, 09:42
Polska branża zakupowa rośnie w siłę. Rekordowa konferencja PROCON/POLZAK 2015
W dniach 22-23 października 2015 w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbyła się konferencja PROCON/POLZAK 2015, w której wzięła udział rekordowa liczba ponad 250 profesjonalistów zakupów reprezentujących największe w Polsce firmy oraz instytucje. Wśród prelegentów znajdowali się m.in. przedstawiciele największych globalnych organizacji zakupowych tj. IFPSM (International Federation of Purchasing and Supply Management), CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply) oraz BME e.V. (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistik).
OptiBuy
2015-10-23, 16:00
Weekend z Runmageddonem na Śląsku. W sobotę Rekrut, a w niedzielę Wielki Finał Ligi Runmageddonu!
24 i 25 października Gliwice staną się polską stolicą biegów przeszkodowych. Na Śląsk z całej Polski zjedzie ponad 2500 zawodników, by wziąć udział w weekendzie z Runmageddonem. W sobotę na hałdach kopalni KWK Sośnica rozegrana zostanie wersja Rekrut, natomiast niedziela zarezerwowana jest na Wielki Finał Ligi Runmageddonu. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek zarówno na torze dla zawodników, jak i dla kibiców w strefie startu.
Runmageddon
2015-10-19, 16:35
Już ponad 1200 zapisanych na pierwsze w historii zawody Runmageddon w Poznaniu!
7 listopada na terenach Hipodromu Wola po raz pierwszy w Wielkopolsce odbędzie się ekstremalny bieg przez przeszkody z cyklu Runmageddon. Na niespełna trzy tygodnie przed wydarzeniem na liście startowej znajdują się nazwiska już ponad 1200 osób, a fani biegów przeszkodowych przyjadą do Poznania z całej Polski. Uczestnicy będą zmagać się z 6 kilometrową trasą, na której organizatorzy przygotują ponad 30 wymagających przeszkód, w tym całkiem nowe, jak „Labriynt Minotaura” czy rzut pyrą do celu. Start w poznańskim Runmageddonie Rekrut zapowiedzieli już m.in. aktorka Paulina Holtz, Paweł Cattaneo uczestnik reality show – Warsaw Shore oraz lekkoatleta Paweł Czapiewski, brązowy medalista Mistrzostw Świata w biegu na 800 m z Edmonton.
Runmageddon
2015-10-19, 11:23
Przed nami rodzinny weekend z Runmageddonem w Dolinie Charlotty
W najbliższy weekend w Dolinie Charlotty odbędzie się cykl biegów z przeszkodami, w których mogą wziąć udział całe rodziny. Charlotta Runmageddon to trzy imprezy skierowane do osób, które chcą zażyć ruchu w pięknej okolicy Doliny Charlotty i spędzić czas aktywnie z rodziną. W imprezie coś dla siebie znajdą zarówno najmłodsi, młodzież jak i dorośli. W zmaganiach na torze przeszkód będą mogły wziąć udział już czterolatki.
Runmageddon
2015-10-06, 16:17
Piekielnie ciężki Runmageddon Classic Beskidy szalał w Myślenicach
W sobotę w Myślenicach odbył się ekstremalny bieg przez przeszkody Runmageddon Classic Beskidy. Jego zwycięzca Michał Jagieło potrzebował aż ponad 2 godziny, aby w trudnym górskim terenie pokonać ponad 12 kilometrów i 50 przeszkód. Pół godziny dłużej na trasie spędziła najszybsza wśród kobiet Magdalena Szulc. Do mety drugiego w Małopolsce Runnmageddonu dotarło 962 zawodników z prawie 1100, którzy stanęli na starcie. Najtwardsi z twardych rywalizowali podczas ekstremalnie ciężkiej konkurencji Runmageddon Games, a najmłodsi bawili się w strefie Runmageddon KIDS, na specjalnie zbudowanej dla nich trasie.
Runmageddon
2015-10-05, 15:21
Górski Runmageddon po raz drugi w Myślenicach
W najbliższą sobotę w Myślenicach po raz drugi w Małopolsce odbędą się zawody w ramach cyklu Runmageddon. Ponad 1100 osób zmierzy się z ponad 12 kilometrową trasą Górskiego Classica, na której do pokonania będzie ponad 50 przeszkód. Dla połowy zawodników będzie to debiut w Runmageddonie, a co trzecim uczestnikiem tej edycji będzie kobieta. Na najmłodszych fanów biegów przeszkodowych czekać będzie strefa Runmageddon Kids, najtwardsi zawodnicy natomiast zmierzą się w ekstremalnie ciężkiej konkurencji, jaką jest Runmageddon Games rozgrywany na 200 metrowym torze przeszkód. Pierwsi zawodnicy na trasę Runmageddonu Classic wyruszą o godzinie 9:00.
Runmageddon
2015-09-30, 15:15
Runmageddon pomysłem na firmową integrację. Mocne doświadczenia spajają ludzi
Ponad 70 osób z firmy Idea Expert wystartuje w jednej drużynie podczas ekstremalnego biegu przez przeszkody Runmageddonu Classic Beskidy, który odbędzie się już w najbliższy weekend w Myślenicach. To sprawia, że team Idea Expert będzie najliczniejszą drużyną firmową nie tylko podczas tego eventu, ale także w całej historii Runmageddonu. O pomyśle połączeniu integracji zespołu z działaniami charytatywnymi rozmawiamy z Agnieszką Pietruszewską, kierownikiem marketingu w firmie Idea Expert.
Runmageddon
2015-09-30, 14:55
NextBuy buduje Polski Most Krzemowy
Platforma zakupowa NextBuy znalazła się w wąskim gronie polskich rozwiązań informatycznych, które we wrześniu będą prezentowane w Dolinie Krzemowej partnerom biznesowym oraz inwestorom w ramach projektu Polski Most Krzemowy. Rozwiązanie zbudowane w chmurze obliczeniowej Microsoft Azure wzbudza duże zainteresowanie na amerykańskim rynku. Z kilkoma partnerami z USA eksperci NextBuy prowadzą zaawansowane rozmowy dotyczące wdrożenia systemu, który wspiera pracę działu zakupów.
NextBuy
2015-09-09, 08:47
Runmageddonowe szaleństwo opanowało Sopot! Prawie 2500 zawodników walczyło z przeszkodami w dzień i w nocy
W weekend na sopockim Hipodromie, w okolicach Ergo Areny oraz plaży na granicy Gdańska i Sopotu odbyły się kolejne zawody z cyklu Runmageddonu. W ciągu jednego dnia rozegrano dwie edycje tych zawodów. Do południa odbyła się impreza w formule Classic, a po zmroku rozegrano pierwszy w Europie, nocny bieg z przeszkodami w formule Rekrut, czyli na dystansie o połowę krótszym, niż w dzień. W obu imprezach wzięło udział prawie 2500 zawodników.
Runmageddon
2015-09-07, 13:02
Na metę w Sopocie wbiegnie 15 tysięczny uczestnik Runmageddonu
Już w najbliższą sobotę w na terenie Hipodromu w Sopocie odbędą się kolejne dwie edycje imprez pod szyldem Runmageddonu. Rano zawodnicy będą zmagać się z trasą Runmageddonu w formule Classic, a po zmroku o godzinie 21 zaczną szaleć uczestnicy Runmageddonu Rekrut, pierwszego w Europie nocnego biegu przez przeszkody. Na mecie dziennego Classica pojawi się 10 tysięczny zawodnik rozegranych tylko w tym roku edycji Runmageddonu. Kilkanaście godzin później, na mecie Nocnego Runmageddonu Rekrut zamelduje się 15 tysięczny zawodnik w całej historii cyklu.
Runmageddon
2015-09-02, 12:48
SMS zabezpiecza transakcje kartami kredytowymi za granicą
Wraz ze wzrostem liczby klientów posługujących się kartami płatniczymi podczas wyjazdów zagranicznych polskie banki muszą stawić czoła rosnącemu ryzyku nieautoryzowanego użycia kart płatniczych poza granicami kraju. Instytucje finansowe zmuszone są do udoskonalania systemów wykrywania oszustw bankowych i uruchamiana mechanizmów, które chronią posiadaczy kart kredytowych oraz ich konta bankowe przed kradzieżą tożsamości i nadużyciami. Jednym z rozwiązań, którymi interesują się polskie banki jest usługa walidacji numerów telefonicznych realizowana z wykorzystaniem powiadomień SMS.
Infobip
2015-09-01, 15:09
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies