Informacje prasowe naszych Klientów
Rekrutacja do Spiropharm Marathon Project przedłużona do końca roku! Wciąż masz szansę pojechać na maraton do Bostonu lub Londynu!
Spiropharm Marathon Project przedłuża do końca roku termin nadsyłania zgłoszeń biegaczy zainteresowanych startem w przyszłorocznym 121. Boston Marathon lub Virgin Money London Marathon. Organizatorzy projektu wyłonią dwie osoby, które otrzymają pakiet startowy na wybrany maraton, pełne przygotowanie merytoryczne, badania wydolnościowe, suplementację, wsparcie trenerskie, a także sprzęt sportowy. Ponadto Spiropharm pokryje koszty podróży oraz pobytu na miejscu. Zgłoszenia kandydatów, również osób głuchych i niedosłyszących, przyjmowane są na stronach internetowych www.boston.spiropharmmarathon.pl oraz www.london.spiropharmmarathon.pl. Do Bostonu lub Londynu polecą autorzy najbardziej inspirujących historii, uzasadniających spełnienie marzenia o starcie w maratonie z cyklu Abbott World Marathon Majors.
Spiropharm Marathon Project
2016-12-15, 09:14
Tokyo Marathon - odmienność, która fascynuje
Relacja z 10. edycji Tokyo Marathon
Autor: Mikołaj Kubicz, uczestnik programu Spiropharm Marathon Project
Spiropharm Marathon Project
2016-03-02, 13:15
Wraz z cyklem Abbott World Marathon Majors startuje Spiropharm Marathon Project
Spiropharm Marathon Project to inicjatywa polsko-japońskiej spółki Spiropharm, której celem jest wspieranie ludzi w realizacji ich biegowych marzeń o starcie w niesamowitych maratonach z serii Abbott World Marathon Majors. W skład cyklu wchodzą biegi w Tokio, Londynie, Bostonie, Berlinie, Chicago i Nowym Jorku. W ciągu 2 lat przedstawiciel Spiropharm Marathon Project pobiegnie w każdym z 6 maratonów wchodzących w skład tego cyklu.
Spiropharm Marathon Project
2016-03-02, 12:28
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies