mophie z nową linią powerstation z portami USB-C
mophie, wiodąca amerykańska marka akcesoriów uzupełnia ofertę o nową linię uniwersalnych baterii codziennego użytku. Produkt dostępny jest w czterech wariantach oznaczonymi nazwami powerstation, powerstation mini, powerstation XL i powerstation XXL. Wszystkie modele wyposażone są w porty umożliwiające jednoczesne ładowanie kilku urządzeń.
2019-05-31, 15:18

- Nasze baterie zapewniają energię dla wszystkich urządzeń, bez względu na czas i miejsce – mówi Gavin Slevin, General Manager w firmie ZAGG International. – Uzupełniliśmy produkty z linii powerstation o porty USB-C, dzięki czemu użytkownicy mogą używać tego samego kabla zarówno do ładowania swoich urządzeń, jaki i samego powerbanku. Dostępne w różnych kolorach i pojemnościach, kompaktowe bakterie zmieszczą się do każdej torby, dzięki czemu zawsze można sięgnąć po dodatkową energię – dodał.

Wersje powerstation mini i powerstation wyposażone są w port USB-A, a powerstation XL i powerstation XXL mają dwa dodatkowe wejścia, które umożliwiają jednoczesne ładowanie np. smartfonu i tabletu. Stan naładowania baterii sygnalizują cztery diody LED. 

Wszystkie urządzenia z nowej linii powerstation wykończone są trwałym i miękkim w dotyku materiałem, który zapewnia ochronę przed zadrapaniami i zarysowaniami. Podobnie jak pozostałe baterie mophie, nowe powerbanki są potrójnie testowane, co potwierdza niezawodność ich działania oraz bezpieczeństwo. Producent udziela na wszystkie urządzenia dwuletniej gwarancji.

Linia powerstation dostępna jest w następujących pojemnościach i kolorach:

  • powerstation mini – 5,000mAh (do 18 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w kolorze czarnym, szarym i granatowym.
  • powerstation – 10,000mAh (do 36 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w kolorze czarnym, szarym i granatowym.
  • powerstation XL – 15,000mAh (do 55 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w czarnym i szarym.
  • powerstation XXL – 20,000mAh (do 73 godzin całkowitego czasu pracy), dostępne w kolorze czarnym.

 Dostępność i ceny

Urządzenia powerstation mini, powerstation, powerstation XL oraz powerstation XXL dostępne są na stronie mophie.com w cenach odpowiednio €39.95, €49.95, €59.95 i €69.95.

 

O mophie

mophie to firma z siedzibą w Kaliforni, która jest wielokrotnie nagradzanym producentem najlepiej sprzedających sie etui w Ameryce Północnej.  Misję firmy wyraża hasło Stay Powerful, które oznacza wspieranie mobilnego świata innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie zasilania urządzeń mobilnych. mophie jest producentem oryginalnego juice pack®. Produkty firmy są docenianie za styl oraz za wydajność, zapewniają sprawną integrację hardware, oprogramowania i designu. Biura mophie znajdują się w stanach Kalifornia, Michigan, a także w Irlandii, Hong Kongu i Chinach. Produkty mophie dostępne są w 130 krajach, a także w sklepach Apple oraz u innych wiodących dystrybutorów.

 

mophie jest częścią firmy ZAGG Inc (NASDAQ: ZAGG).

KONTAKT / AUTOR
Marcin Dulnik
PR Manager
dulnik.com
660 722 822
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy