mophie wprowadza na rynek kompaktowy zestaw, który zapewnia bezprzewodowe ładowanie w podróży
mophie, należąca do firmy ZAGG wiodąca marka akcesoriów mobilnych wprowadziła do oferty zestaw uniwersalnych akcesoriów charge stream global travel kit do bezprzewodowego ładowania urządzeń obsługujących standard Qi. Kompaktowy zestaw zapewnia wszystko, czego potrzebuje użytkownik, aby będąc poza domem lub biurem zapewnić swoim urządzeniom mobilnym wystarczający zapas energii.
2018-11-29, 14:02

Stacja ładująca charge stream pad mini zapewnia ładowanie z mocą 5 W dla każdego smartfona z obsługą Qi. Minimalna konstrukcja o niskim profilu doskonale sprawdza się w warunkach podróżnych, w samochodzie, na lotnisku lub w hotelu. 

- Wprowadziliśmy do oferty kompaktowy zestaw podróżny, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, z tego jak ważna dla użytkowników urządzeń mobilnych jest kwestia dostępu do bezprzewodowego ładowania podczas podróży - powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. - Opracowaliśmy specjalny zestaw, z którego korzystać mogą użytkownicy na całym świecie.  Zapewnia wszystko, co potrzebne, aby bezprzewodowo ładować urządzenie będąc poza domem lub biurem – dodał.

Zestaw wyposażony jest w adapter ścienny 2,4 A z wymiennymi wtyczkami, które można wykorzystywać podczas podróży m.in. do Wielkiej Brytanii, Chin, Australii i USA, adapter samochodowy 2,4A a także kabel USB-A do micro USB o długości 1,5 m.

Inne funkcje zestawu charge stream global travel kit obejmują:

  • Miękki futerał na akcesoria: zajmuje niewiele miejsca i łatwo umieścić go w bagażu
  • Kompatybilność z Qi: stacja charge stream pad mini umożliwia ładowanie wszystkich urządzeń Apple, Samsung oraz innych z obsługą Qi.
  • Ładowanie zbliżeniowe: Aby uruchomić proces ładowania wystarczy umieścić smartfon na podkładce
  • Gumowana, antypoślizgowa powierzchnia stacji: chroni telefon podczas ładowania i zapobiega zadrapaniom obudowa a także zmniejsza ryzyko ześlizgnięcia się smartfonu z podkładki w trakcie ładowania
  • Ładowanie bez zdejmowania etui: korzystając ze stacji charge stream pad mini można ładować smartfony w etui o grubości do 3 mm.

Cena i dostępność:

Zestaw mophie charge stream global travel kit zawierający stację charge stream pad mini, jest dostępny na stronie mophie.com oraz w wybranych sieciach handlowych w cenie. €69.95, czyli około 300 złotych. Możliwy jest zakup również samej stacji charge stream pad mini w cenie €24.95, czyli około 110 złotych. Produkty wchodzące w skład zestawu objęte są 2-letnią gwarancją.

 

KONTAKT / AUTOR
Marcin Dulnik
PR Manager
dulnik.com
660 722 822
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy