mophie z nową kolekcją powerbanków ze złączem Lightning specjalnie dla wybranych sklepów Apple
mophie, należąca do ZAGG Inc. firma i wiodąca marka w obszarze bezprzewodowego ładowania wprowadziła na rynek linię produktów obejmującą rozwiązania Powerstation, Powerstation XXL, Powerstation Plus oraz Powerstation Plus XL. Wszystkie nowości umożliwiają bezprzewodowe ładowanie urządzeń iPhone, iPad i AirPods i są dostępne w wybranych sklepach Apple Store oraz na stronie internetowej www.apple.com
2018-07-18, 09:22

- Marka mophie cały czas zapewnia dodatkową energię dla wszystkich urządzeń mobilnych, a produkty z serii Powerstation oferują nowe funkcje, które pomogą użytkownikom urządzeń z systemem iOS ładować je szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej. - powiedział Kevin Fay, starszy menedżer ds. zarządzania produktami w firmie ZAGG. – Nasze nowe produkty Powerstation i Powerstation Plus wyposażone są w złącze Lightning, które może przyjąć do 10 W, dając użytkownikom możliwość ładowania za pomocą tego samego przewodu, którym ładują swoje urządzenia Apple. – dodał.

Powerstation i Powerstation XXL

To rozwiązania przeznaczone do ładowania iPhone'a, iPada i AirPod’a. Modele te posiadają kilka portów wyjściowych USB-A, aby równolegle szybko ładować maksymalnie nawet trzy różne urządzenia. Oferują akumulatory o pojemności 6,040 mAh i 20 200 mAh, co przekłada się odpowiednio na 20 i 70 godzin dodatkowej energii, którą do dyspozycji otrzymują użytkownicy. Obydwa akumulatory wykończone są najwyższej jakości tworzywem.

Powerstation Plus i Powerstation Plus XL

To akumulatory, które posiadają wbudowane złącze Lightning, dzięki czemu ładowanie w podróży jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dostępne w dwóch opcjach: 6,040mAh i 10,000mAh zapewniają iPhone'owi do 34 godzin dodatkowej energii. Oprócz tego powerbank zawiera również port USB-A o maksymalnym napięciu 10 W, który umożliwia jednoczesne szybkie ładowanie drugiego urządzenia. Dla dodatkowej wygody energię w Powerstation Plus XL można uzupełniać bezprzewodowo wykorzystując dowolną bezprzewodową ładowarkę z obsługą standardu Qi. Dzięki eleganckiej, smukłej konstrukcji z najwyższej jakości materiałem na górnej i dolnej płycie, linia Powerstation Plus jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia dzięki korpusowi z poliwęglanu. 

Każdy produkt mophie Powerstation zawiera następujące funkcje:

  • Priorytet + ładowanie - najpierw ładowane jest urządzenie, a w drugiej kolejności powerbank
  • Wskaźnik zasilania LED - wyświetla stan ładowania i aktualny czas pracy akumulatora.
  • Potrójnie testowane certyfikowane baterie litowo-polimerowe, co zapewnia powerbankom mophie najwyższą wydajność i bezpieczne działanie.

Ceny i dostępność:

Produkty mophie Powerstation już dostępne na stronie internetowej mophie.com, Apple.com oraz w sklepach Apple.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Powerstation 64,95 EUR, czyli około 280 pln
  • Powerstation XXL 99,95 EUR, czyli około 430 PLN
  • Powerstation Plus 79,95 EUR, czyli około 343 PLN
  • powerstation plus XL 99,95 EUR, czyli około 430 PLN

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat wszystkich nowych produktów mophie, nadchodzących wydarzeń i promocji, śledź mophie na Facebooku, Twitterze i Instagramie lub zarejestruj się na stronie mophie.com/innovation.

KONTAKT / AUTOR
Marcin Dulnik
PR Manager
dulnik.com
660 722 822
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy