Brands Alive dla marki Nervomix
Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiadała za koordynację konkursu „Wakacje bez nerwów” na zlecenie Grupy Adamed, właściciela marki Nervomix. Do zadań agencji należało m.in. przygotowanie jego koncepcji kreatywnej, strony landing page oraz materiałów BTL.
2018-04-23, 09:10

Konkurs „Wakacje bez stresu” był skierowany do osób cierpiących na dolegliwości związane z nadmierną nerwowością i stresem.  Jego mechanizm powiązany był z zakupem produktów Nervomix Control i Nervomix Sen. W konkursie do wygrania był wyjazd na Seszele dla dwóch osób oraz 100 innych nagród przywodzących na myśl wakacje.

-  Zależało nam na tym, żeby nasz konkurs inspirował uczestników do znalezienia dla siebie chwili relaksu i wytchnienia od codzienności. W ramach zadania konkursowego zaproponowaliśmy zabawę w wymyślanie hasła reklamowego dla produktu Nervomix Control oraz wskazywanie najlepszych sposobów do odprężania się. W kreacji filmowej i w innych materiałach wspieraliśmy budowę takich skojarzeń z marką Nervomix, jak relaks i spokój. Myślę, że, całość komunikacji budziła w odbiorcach pozytywne emocje. – powiedziała Anna Seroczyńska, Dyrektor Kreatywny w Agencji Brands Alive.

Konkurs promowały dwa spoty filmowe przygotowane specjalnie na dla portali Facebook oraz Youtube, a także materiały BTL w aptekach. Kampanię w mediach realizowała agencja reklamowa Silvermedia. Agencja Brands Alive pozyskała zlecenie w drodze wygranego konkursu.

KONTAKT / AUTOR
Marcin Dulnik
PR Manager
dulnik.com
660 722 822
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy