Catering dietetyczny PowerMeal.pl od dzisiaj dostępny w Łodzi
PowerMeal.pl, jeden z największych dostawców cateringu dietetycznego na południu Polski rozpoczyna dzisiaj świadczenie usług w Łodzi. Mieszkańcy mają do dyspozycji kompletną ofertę diet przeznaczonych dla osób aktywnych jak i chcących zrzucić zbędne kilogramy. Odpowiednią dietę dla siebie znajdą również m.in. wegetarianie, a także osoby z ograniczoną tolerancją na gluten i laktozę. Ceny rozpoczynają się od 38 złotych za dzień.
2018-01-09, 14:03

Od założenia firmy w 2016 roku PowerMeal.pl rozwija wyłącznie catering dietetyczny i sukcesywnie zwiększa zasięg działalności. Jako pierwsi z usług firmy mieli okazję skorzystać mieszkańcy Małopolski, z czasem jej zasięg się zwiększył i objął również Aglomerację Śląską. Wczoraj firma rozpoczęła dostarczać catering w Warszawie, a od dzisiaj diety w PowerMeal.pl mogą zamawiać również łodzianie.

„W trakcie 2 lat działalności na rynku usług cateringu dietetycznego w Małopolsce i na Śląsku zebraliśmy wiele doświadczeń i pozyskaliśmy liczne grono klientów, którzy korzystają z naszych usług. Zdecydowaliśmy się uruchomić usługę w Łodzi, ponieważ widzimy tutaj duży potencjał rozwoju. Do naszych atutów należy m.in.  różnorodność oferty, sprawność dostaw oraz przystępność cenowa naszych diet. Liczymy, że posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy spotkają się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi. Aby przekonać ich do skorzystania z naszych usług przygotowaliśmy zestaw próbny składający się z 5 posiłków, który można zamówić do końca stycznia za jedyne 29,99zł. – mówi Kamil Warzecha, szef firmy PowerMeal.pl – Oferta diet jest tak szeroka, że praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie. Mamy bogate doświadczenie w obsłudze sportowców, którzy ze względy na duże zapotrzebowanie na energię często sięgają po najbardziej kaloryczne diety jak np. ‘Samuraj’ z 3000 kcal dziennie.  Wśród naszych klientów nie brakuje jednak osób, którym dostarczamy posiłki o maksymalnej wartości 1000 kcal. – dodaje.  

Bardzo ważne dla PowerMeal.pl jest wykorzystywanie w przygotowaniu posiłków w pełni naturalnych i nieprzetworzonych wcześniej produktów. Firma zapowiada, że jako jedna z pierwszych w branży cateringu dietetycznego na wiosnę uruchomi własne gospodarstwo rolne.

Właścicielem firmy jest Kamil Warzecha, którego osobiste zainteresowanie dietą, treningami i zdrowym trybem życia wynika z jego problemów z nadwagą w wieku dziecięcym. Jako nastolatek postanowił zmienić styl życia, postawił na sport i właściwe odżywianie. W 2016 roku zaprosił do współpracy doświadczonych dietetyków, kucharzy i trenerów personalnych. Stworzył zespół profesjonalistów, którzy z pasją układają i realizują diety dla klientów.

Dzisiaj PowerMeal.pl dostarcza całodzienne zestawy gotowych posiłków pod wskazany adres w ponad 40 miastach na terenie Małopolski i Aglomeracji Śląskiej. Wśród klientów firmy są zarówno chcący zrzucić zbędne kilogramy, jak i osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych. Szybko rośnie również liczba tych klientów, którzy chcą zdrowo się odżywiać, ale zwyczajnie nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków.

„W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych. Wszystko oczywiście zależy od potrzeb każdego człowieka, jego aktywności, preferencji żywieniowych czy medycznych przeciwwskazań. Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo. Poza tym nie ograniczamy się wyłącznie do standardowych diet, stąd w naszej ofercie tak ciekawe pozycje jak np. Detox Sokowy i Fit Ciasta.” – dodaje Kamil Warzecha.

PowerMeal.pl oferuje darmową dostawę posiłków, klienci płacą wyłącznie za jedzenie. Ceny diet rozpoczynają się od 39 złotych za dzień. Diety można zamawiać na stronie internetowej www.powermeal.pl

KONTAKT / AUTOR
Marcin Dulnik
PR Manager
dulnik.com
660 722 822
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy