mophie wprowadza na rynek etui charge force dla smartfonów iPhone 7/7 Plus oraz Samsung Galaxy S8/S8 Plus
Twórcy rozwiązania Original juice pack® prezentują najnowszy Wireless Charging Case
2017-06-12, 09:00

mophie czołowy producent etui wyposażonych w dodatkową baterię wprowadza na rynek etui charge forceÔ przeznaczone specjalnie dla smartfonów iPhone 7/7 Plus oraz Samsung Galaxy S8/S8 Plus, a także rozwiązanie charge force powerstation mini. Najnowsze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przyspieszyć i ułatwić ładowanie bezprzewodowe najnowszych flagowych smartfonów na rynku.

“Marka mophie jest zaangażowana w intensywne prace nad technologiami, które rozwiązują problem wyczerpanej baterii. Ideą, która nam przyświeca jest sprawienie, aby nasze urządzenia mobilne mogły być naładowane cały czas, gotowe do skorzystania w dowolnej chwili” - mówi Ross Howe, Marketing VP w mophie. “To etui idealnie ją odzwierciedla, ale nie ze względu na to, że posiada dodatkową baterię, ale dlatego, że niesamowicie ułatwia ładowanie baterii w ciągu dnia.” 

Jak działa bezprzewodowe ładowanie w etui mophie?

Wystarczy przytknąć cienkie, skórzane etui do jakiegokolwiek akcesorium charge force, a po chwili energia przesyłana jest bezprzewodowo do telefonu. Magnesy wbudowane w etui są kompatybilne ze wszystkimi bazami charge force oraz z zestawami samochodowymi i zapewniają szybkie ładowanie w każdym momencie dnia. Etui charge force obsługuje również inne systemy bezprzewodowego ładowania takie jak np. Qi. Korzystanie z etui nie wyklucza podłączenia standardowych złączy Lightning oraz Micro-USB dla ładowarki przewodowej lub słuchawek.

W podróży, gdy jesteśmy bez dostępu do ładowarek dobrze sprawdzi się rozwiązanie charge force powerstation mini, które jest kompaktową, przenośną stacją ładującą. Wystarczy przytknąć małą baterię o pojemności 3,000 mAh do tylnej obudowy etui charge force, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie. Po naładowaniu należy odłączyć baterię od stacji. Stację łatwo można przymocować dzięki magnesom wbudowanym w etui.

Konstrukcja etui chroni również przed codziennym zużyciem, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Podniesione narożniki zapewniają dodatkową ochronę przed zarysowanymi i zmniejsza ryzyko pęknięcia ekranu. Etui wykonane jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU) a także najlepszej jakości skóry, które przekładają się na wysoką trwałość tej obudowy oraz jej nowoczesny wygląd.

Etui charge force dla telefonu iPhone 7/7 Plus dostępne jest w kolorze czarnym, jasnobrązowym, brązowym, niebieskim oraz w czerwonym. Obudowa dla smartfonów Samsung Galaxy S8 / S8 Plus oferowana jest wyłącznie w kolorze czarnym podobnie jak pakiet produktów dla najnowszych flagowców Samsunga obejmujący zarówno etui mophie charge force dla oraz dodatkową stację mophie charge force powerstation mini.

Wszystkie produkty można zakupić na stronie www.mophie.com

Odwiedź mophie.com i śledź nas w serwisach Facebook, twitter, oraz Instagram (@mophie).

 

KONTAKT / AUTOR
Grzegorz Dulnik
Account Executive
dulnik.com
530 307 172
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy